TEPE PRIME AVENUE
Başkent Ankara’nın sosyal yaşamına olumlu katkı sağlamak, kente yeni bir buluşma noktası kazandırmak için yola çıkan Tepe Prime Avenue, farklı damak zevklerine hitap eden kafe, restoran ve eğlence mekânlarına ev sahipliği yapıyor.
Türkiye’nin gözde kafe, restoran ve eğlence markaları tarafından tercih edilen Tepe Prime Avenue, özgün mimarisi ve açık hava konseptiyle Ankara’da bir ilke imza atıyor.

Tepe Prime Avenue’da Hayâl Kahvesi, Newcastle, Numnum, Quick China, Butcha, Ege Restoran, Niyokki, Big Baker, Barnie's Coffee, Arabica, Küpeli Meyhane, Özlem Özler Döner, Flamingo, Irısh Town ve Tunalı Vitamin gibi farklı zevklere hitap eden restoranları ile de dikkat çekiyor.

Tepe Prime Avenue’da eğlence ve kültür ürünlerini tüketici ile buluşturan D&R, Gratis, Eczane, Ezgi Çiçekçilik, Tabacco Shop, Prime Kurutemizleme, Saks Kuaför,  Odeabank ve Migros gibi günlük ihtiyaçlara cevap verecek mağazalar da bulunuyor.

Günlük ihtiyaçların karşılandığı, yemek ve eğlence mekânlarının açık havada buluştuğu Tepe Prime Avenue,  ışıklı su gösterisi gerçekleştiren havuzun ve büyük bir sahnenin yer aldığı meydanıyla konser, gösteri, festival gibi aktivitelere ev sahipliği yapıyor.

Agora fikrinden hareketle tasarlanan Tepe Prime Avenue, içerisindeki mekânlara farklı yönlerden ulaşılmasıyla ve özel peyzaj düzenlemeleriyle mimari farklılıklar taşıyor.

Kısa sürede hem gündüz hem gece yaşayan bir buluşma noktası haline gelen, Ankara’nın en önemli ana arterlerinden biri olan Ankara-Eskişehir yolu üzeri yer alan Tepe Prime Avenue, şehrin her yerinden kolay ulaşım imkânı sunuyor.

28 adet mağaza ve 8 adet büfenin yer aldığı Tepe Prime Avenue, ücretsiz açık ve kapalı otoparkıyla ziyaretçilerini ağırlıyor.